ZABAWA ANDRZEJKOWA

W dniu 30 listopada
zgodnie z prastarą tradycją w naszym Ośrodku odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której uczniowie i wychowankowie wspaniale wspólnie się bawili, mieli również okazję zajrzeć w swoją przyszłość podczas różnego rodzaju wróżb. O tym, co przyniesie los dowiedzieli się z przepowiedni zamkniętych w ciasteczkach, zapisanych na karteczkach, podczas przelewania wosku przez ogromny, prawdziwy, metalowy klucz. a pierwszego, który stanie na ślubnym kobiercu wskazała zabawa z butami przestawianymi dotąd, aż któryś przekroczy próg sali. Na głodnych wiedzy o przyszłości uczestników zabawy czekał bogato zastawiony stół z pysznymi ciastami i pełen witamin soczek. Zabawę andrzejkową dla sulejowskich dzieci przygotowały Panie: Edyta Brodalka, Agnieszka Tużnik ,Agnieszka Pałasz i Justyna Bernacik.