SPOTKANIE OPŁATKOWE

Szczególny dzień,
szczególne chwile...wspólnie...razem...
Kolędy, pastorałki w wykonaniu naszych uczniów wprowadziły uczestników dorocznej wieczerzy wigilijnej w nastrój radosnego oczekiwania na narodziny Dzieciątka Jezus. Po wspólnej modlitwie przyszedł czas na połamanie się opłatkiem i świąteczne życzenia, które złożyli sulejowskiej społecznosci nasi szanowni Goście: Pani Wicestarosta Powiatu Opatowskiego Małgorzata Jalowska, Przewodniczaca Rady Powiatu, Pani Bożena Kornacka oraz członkowie Zarządu Powiatu Opatowskiego, Pan Andrzej Gajek i Kazimierz Żółtek, jak równiez dyrektor Ośrodka, Pani Elżbieta Wypchło.
Miłym akcentem uroczystosci było wręczenie przez naszych Gości uczniom i wychowankom słodkich upominków. Następnie wszyscy zasiedli do stołów suto zastawionych pysznymi, tradycyjnymi potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez Panie kucharki: Jolę i Basię wspieranych przez pracowników placówki.