WIZYTA BISKUPA

W dniu 9 marca w naszym Ośrodku miała miejsce szczególna wizyta. W ramach wizytacji kanoniczej w parafi p.w Św. Barbary w Słupi Nadbrzeżnej gościliśmy Księdza Biskupa Diecezji Sandomieskiej Krzysztofa Nitkiewicza w asyście proboszcza księdza Marka Szczura. W imieniu całej społeczności sulejowskiej czcigodnego gościa powitała pani dyrektor Elżbieta Wypchło, a delegacja uczniowska wręczyła bukiet kwiatów. Następnie nasze dzieciaki wykonały pieśń " Barka", a do wspólnego śpiewu włączyli się wszyscy uczestnicy uroczytości.
Ksiądz Biskup udzielił uczniom i pracownikom pasterskiego błogosławieństwa, a wspólna modlitwa i pamiątkowa fotografia zakończyła spotkanie z Księdzem Biskupem. Było to niezwykłe i wzruszające wydarzenie w życiu naszego Ośrodka Jego Ekscelencja wniósł w naszą codzienność wiele ciepła, życzliwości i radości.