DZIEŃ OTWARTY

W dniu wczorajszym w naszym Ośrodku miało miejsce szczególne wydarzenie, a był nim DZIEŃ OTWARTY, na który licznie przybyli rodzice uczniów i wychowanków, którzy obecnie pobierają naukę w SOSW w Sulejowie, ale również rodzice dzieci planujących przyszłość swoich pociech w takiej placówce, jak nasz Ośrodek. Naszą imprezę swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Organu Prowadzącego: Pani Małgorzata Jalowska- Wicestarosta Powiatu Opatowskiego, Pani Bożena Kornacka- Przewodnicząca Rady Powiatu Opatowskiego, Pan Andrzej Gajek- członek Zarządu Powiatu Opatowskiego, Pan Wacław Rodek- radny Rady Powiatu Opatowskiego oraz Pani Dorota Waleriś- dyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Opatowie.
Pierwszym punktem programu imprezy było przedstawienie przez Panią Dyrektor Elżbietę Wypchło oferty edukacyjnej, rewalidacyjnej i rehabilitacyjnej i opiekuńczo-wychowawczej Ośrodka, następnie uczestnicy spotkania wysłuchali krótkiego wykładu na temat " Autyzm, a dieta bezglutenowa".
Uczniowie szkoły podstawowej i przysposabiajacej do pracy zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne podczas częsci artystycznej DNIA OTWARTEGO.
Aby uatrakcyjnić nasze spotkanie integracyjne, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi rodzice i zaproszeni goście mieli możliwość na specjalnie przygotowanych stanowiskach warsztatowych wykonać prace plastyczne, kartki świąteczne, stroiki i kolorowe bransoletki z koralików.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Organu Prowadzącego za przybycie, życzliwość, wysoką ocenę jakości pracy Ośrodka, która była wsparciem w promocji oferty działalności naszej placówki.