Z WIZYTĄ W GABINECIE WETERYNARII- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,MÓJ PRZYJACIEL PIES"

Zrealizowaliśmy kolejne zadania z cyklu zajęć z zakresu ekologii.Tym razem odwiedziliśmy Gabinet Weterynaryjny w Tarłowie.Poznaliśmy pracę lekarzy, wyposażenie gabinetu,wysłuchaliśmy prelekcji na temat pielęgnacji i leczenia zwierząt domowych.Odwiedziliśmy również zwierzęta mieszkające przy gabinecie
W szkole odbyły się zajęcia praktyczne z udziałem lekarzy weterynarii ,dotyczące opatrywania ran zwierząt.
Na koniec podsumowaliśmy konkurs plastyczny"Mój przyjaciel pies".
Uczniowie wykonali piękne i niepowtarzalne pracę, za które zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.
Serdecznie dziękujemy lekarzom Gabinetu Weterynaryjnego w Tarłowie za ciekawe zajęcia,wspaniałą atmosferę i poświęcony czas dla uczniów naszej szkoły.