XI INTEGRACYJNY PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ W OPATOWIE

26 kwietnia 2023r. nasi uczniowie: Mateusz, Weronika, Karol i Daniel wzięli udział w XI Integracyjnym Przeglądzie Piosenki Religijnej w Opatowie. Impreza odbyła się pod patronatem Starosty Powiatu Opatowskiego- Pana Tomasza Stańka. Celem przeglądu była prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i zespołów, zachęcanie do śpiewania, muzyczny rozwój wychowanków, spotkanie z kulturą, nawiązywanie kontaktów pomiędzy młodymi artystami, a przede wszystkim integracja osób niepełnosprawnych że środowiskiem społecznym. Nasi uczniowie zaprezentowali na scenie dwa utwory: " Barka" oraz "Oto jest dzień" przy akompaniamencie muzycznym. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy. Bardzo dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu - Centrum Autyzmu w Niemienicach za zaproszenie.
Uczniów do występu przygotowała Pani Monika Kropacz.