ŚWIĘTO RODZINY

W piątek, 26 maja w naszym Ośrodku odbyła się impreza integracyjna " Święto Rodziny ", na którą cała społeczność sulejowska z utęsknieniem czeka cały rok. W radosnej, wspólnej zabawie wzięli udział uczniowie, rodzice, pracownicy Ośrodka, a także licznie przybyli goście. Starostwo Powiatowe w Opatowie reprezentowała Pani Przewodnicząca Rady Powiatu, Bożena Kornacka, swoją obecnością uświetnili naszą imprezę Pan Marek Borkowski, Dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych Typu Specjalistycznego w Opatowie, Wychowawcy Liderzy - Pani Marta Sęder i Sylwia Gorazda, a także Pani Anna Tokarska i Paweł Adamski, przedstawiciele Firmy POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA SERWIS SP. Z O.O, jak również Pan Henryk Kilijański z Firmy PHU DREWIENKO.
Szanowni goście uchonorowani zostali Certyfikatem Dobrego Duszka Przyjaznego Dzieciom z SOSW w Sulejowie za pomoc, życzliwość, zainteresowanie, dobrą duszę która pochyla się nad tymi, którzy potrzebują uwagi, ciepła, wsparcia i pomocy.
Naszą ośrodkową uroczystość swoim występem artystycznym w nastrój radosnej zabawy wprowadzili młodzi sulejowscy artyści, dziewczynki i chłopcy ze szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy, którzy zaśpiewali piosenki i wyrecytowali wiersz oraz złożyli życzenia z okazji przypadającego w tym dniu Dnia Mamy. Po zjedzeniu pysznego tortu rozpoczęła się zabawa na placu szkolnym, którą poprowadził DJ Kubuś.
Z całego SERCA dziękujemy Zarzadowi Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej za ufundowanie dla naszych dzieciaków sześciu hulajnóg i paczek ze słodyczami, Panu Henrykowi Kilijańskiemu z Firmy PHU DREWIENKO za wyremontowanie ławek na placu zabaw i oczywiście Pani Bożenie Kornackiej Przewodniczacej Rady Powiatu Opatowskiego za ogromny kosz jak zwykle przepysznych rogalików.
Dziękujemy również Zarządowi Cement Ożarów za coroczne przygotowywanie bogatych paczek mikołajkowych dla naszych wychowanków.
W organizację Święta Rodziny zaangażowali się wszyscy wspaniali pracownicy nazzego Ośrodka, a koordynatorem była Pani Marzena Zając.
Kolejne Święto Rodziny już za rok...