ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

W dniu 23.06 odbyło się w naszym Ośrodku uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tym razem podczas częsci artystycznej wystąpli dla uczniów i rodziców nauczyciele żegnając wszyskich wesołą piosenką " Wakacje". Pożegnaliśmy również tegorocznych absolwentów, Monikę i Adriana życząc im wszystkiego, co najlepsze w dorosłym życiu, po długoletniej nauce w naszym Ośrodku. Podziękownia za mijający rok szkolny wypelniony nauką i pracą, ale i wieloma miłymi chwilami, sukcesami, uczestnictwem w konkursach muzycznych, rywalizacji sportowej, pięknie przygotowanymi uroczystościami szkolnymi i imprezami integracyjnyjnymi dla uczniów, rodziców i pracowników złożyła dyrektor Elżbieta Wypchło, życzac jednoczesnie słonecznych, bezpiecznych wakacji.