Jasełka Bożonarodzeniowe

Chyba każdy przyzna, że Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta spośród wszystkich świąt. Szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące piernikiem i choinką
Spotkanie Wigilijne jest również tradycją naszego Ośrodka i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą.
Ta szczególna uroczystość odbyła się 19 grudnia. Przy biało nakrytym stole spotkały się dzieci i młodzież naszej placówki, rodzice oraz zaproszeni goście.
Tego dnia uczniowie w przedstawieniu jasełkowym przypomnieli wszystkim wydarzenia Nocy Bożego Narodzenia.
Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia oraz wspólnene śpiewanie kolęd. Dziękujemy bardzo Panom z Koła Łowieckiego ,,Szarak" w Radomiu za przybycie na spotkanie opłatkowe oraz piękne prezenty a naszych wychowanków.