ŚWIĘTO RODZINY

W piątek, 27 maja w naszym Ośrodku odbyło się "Święto Rodziny", impreza integracyjna, w której licznie uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice uczniów i wychowanków oraz pracownicy placówki. Swą obecnoscią zaszczycili nas Pani Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Opatowie Dorota Waleriś, Pan Dyrektor Zakładu Poprawczego w Ostrowcu Świętokrzyskim Krzysztof Majos wraz z opiekunami chłopców z Ukrainy - Panem Tomaszem Kryjem oraz Natalią Pryian. Przed rozpoczęciem uroczystości przybyli do nas Państwo Bożena Kornacka, Przewodniczaca Rady Powiatu oraz Pan Andrzej Gajek, Czlonek Zarządu Rady Powiatu z Opatowie, którzy obdarowali uczestników imprezy pysznymi ciastami oraz przekazali list intencyjny odczytany wszystkim zgromadzonym przez Dyrektora Elzbietę Wypchło. Serdeczne życzenia z okazji Dnia Dnia Matki, Ojca oraz Dziecka wraz z pozdrowieniami dla rodziców, uczniów, pracowników SOSW w Sulejowie przekazał w imieniu Pana Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Kryja Pan Tomasz Kryj. Błogosławieństwa Bożego udzielił ks. Adam Pikula. Wielu wzruszeń dostarczyli uczniowie i wychowankowie naszego Ośrodka podczas pięknego występu oraz wręczenia laurek i upominków swoim rodzicom. Wspólną wesołą zabawę poprzedziło uroczyste otwarcie ogródka sensorycznego, który został stworzony dzięki osbistemu zaangażowaniu Pani Moniki Młynarczyk, realizujacej dla nas po raz kolejny program charytatywny Firmy PROVIDENT POLSKA S.A, TAK! POMAGAM, wsparciu rzeczowemu Starostwa Powiatowego w Opatowie oraz wspolnej pracy uczniów i pracowników naszego Ośrodka. Radosna atmosfera imprezy integracyjnej towarzyszyła naszej sulejowskiej rodzinie podczas wspolnych plasów i zabaw, która zakończyła się poczęstunkiem w postaci pysznosci z grilla, bigosikiem, były też słodkosci i owoce. Wszyscy uczestnicy naszej imprezy już czekają na kolejne Święto Rodziny w 2023r.