X INTEGRACYJNY PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ2022 W OPATOWIE

W czwartek 02.06 2022r. Uczniowie i wychowankowie naszego Ośrodka wzięli udział w "X Integracyjnym Przeglądzie Piosenki Religijnej 2022"w Opatowie. Organizatorem Przeglądu był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i- Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Niemienicach. Przegląd Piosenki Religijnej został zorganizowany pod patronatem Starosty opatowskiego - Pana Tomasza Stańka. Celem przeglądu była integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem społecznym, nawiązanie wzajemnych kontaktów pomiędzy młodymi artystami oraz prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów. Z naszego Ośrodka pod opieką nauczycieli Moniki Kropacz i Ks. Adama Pikuli wystąpiło 6 uczniów - Mateusz, Kamil, Karol, Daniel, Wiktor i Klaudia. Wychowankowie zaprezentowali 2 utwory:
" Idzie mój pan" oraz " Pan jest pasterzem moim" przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Nasi artyści otrzymali puchar, dyplom oraz Voucher na zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej w Opatowie. Badzo dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość prezentacji naszego Ośrodka.